Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
hamburger overlay

Korduma kippuvad küsimused

Glükomeeter/Testimine

Puhastamine tähendab lihtsalt glükomeetrilt mustuse eemaldamist, desinfitseerimine tähendab aga enamiku (kuigi mitte kõigi) haigusi põhjustavate ja teiste mikroorganismide eemaldamist.

Puhastage ja desinfitseerige glükomeetrit kord nädalas ning alati, kui glükomeetri peale satub verd. Samuti peaksite glükomeetri puhastama enne, kui lubate kellelgi teisel seda käsitseda.

Kui testi meeldetuletus on seadistatud, kõlavad helisignaalid kuni kolm korda iga kahe minuti tagant. Meeldetuletus lülitub välja, kui sisestate testriba või vajutate mingit nuppu. Kui soovite helisignaalid üldse välja lülitada, lugege täpsemaid seadistamisjuhiseid kasutusjuhendist.

Saate iga päev kasutada kuni nelja testi meeldetuletust 15-minutiliste sammudega. Määratud meeldetuletusajal kõlab iga kahe minuti tagant rida helisignaale (kuni kolm korda meeldetuletuse kohta). Meeldetuletust ei kõla, kui glükomeeter on määratud ajal sisse lülitatud või kui teete testi vähem kui 15 minutit enne määratud meeldetuletusaega. Kui lülitate glükomeetri meeldetuletuse kõlamise ajal sisse, siis meeldetuletuse helisignaalid lõpevad.

Tulemuste tähistamine söögieelse või -järgse tähisega võib anda lisateavet selle kohta, kuidas toit mõjutab teie veresuhkru taset, ning aidata teil näite kontrolli all hoida. Samuti võite kasutada üldist tähist teise testimiskoha või treenimisjärgse tulemuse märkimiseks. Kui vaatate mällu salvestatud tulemusi üle, võivad tähised aidata mõista, mis tulemuste saamise puhul erines. Tähise kasutamine: Kui teete testi, mida tahate tähistada, siis ärge testriba eemaldage. Vajutage paremnoolega nuppu ja kerige tähise võimalusi. Kui tähistate söögieelse tulemuse, saate valida söögijärgse testi meeldetuletuse. Glükomeeter saab 1 või 2 tunni pärast teile testimist helisignaaliga meelde tuletada. Valige eelistused seadistusmenüüst. Kui ekraanile ilmub tähis, mida tahate kasutada, eemaldage testriba glükomeetrist. Lugege lisateavet kasutusjuhendist.

Vaadake teadete ja tähenduste loetelu glükomeetri ekraaniteadete lehelt („Screen messages”) või laadige alla glükomeetri kasutusjuhend.

Glükomeetris on sisemine lisapatarei, mis hoiab patareide vahetamise ajal kellaaja ja kuupäeva näite. Sellegipoolest tuleks veenduda, et näidud on õiged.

Glükomeetris kasutatakse kahte nööppatareid (3 V liitiumpatareid, tüüp CR2032), mis on müügil paljudes kauplustes. (Selgitage välja teie asukohariigis saadaval olevad patareid ja kasutage neid.)

Veenduge, et teil on kaks uut 3-voldist liitiumpatareid (tüüp CR2032). Avage glükomeetri tagaküljel olev patareipesa kate, võtke vanad patareid välja ja vähemalt 20 sekundi pärast vajutage glükomeetril mis tahes nuppu. Pange uued patareid patareipessa, nii et +-märk on pealpool. Lükake patareipesa kate klõpsatusega tagasi kohale. Vajutage sisse-/väljalülitusnuppu. Glükomeetrist kostab helisignaal. Ekraanil vilguvad seadistamise ja tunninäit. Kui kuupäev ja kellaaeg on õiged, hoidke sisse-/väljalülitusnuppu umbes neli sekundit all. Vabastage nupp ja ongi valmis.

Glükomeetril on patareid juba sees ning kuupäev ja kellaaeg juba seatud. Võib juhtuda, et peate muutma seadme kellaaega ajavööndi järgi või suve-/talveajale üleminemise korral, juhul kui teie elukohas suve-/talveaega kasutatakse. Glükomeetri sisselülitamiseks vajutage korraks sisse-/väljalülitusnuppu. Ilmub vilkuv testriba sümbol. Vajutage veel kord sisse-/väljalülitusnuppu ja hoidke seda all, kuni ekraanile ilmub valik „set-up” (seadistused). Tunninäidu suurendamiseks või vähendamiseks vajutage noolenuppe. Tunninäidu kinnitamiseks vajutage sisse-/väljalülitusnuppu. Minutinäit hakkab vilkuma. Korrake samme 3 ja 4, et seada minutite, hommikuse või pärastlõunase kellaaja („AM/PM”), kuu-, päeva- ja aastanäidud. Muuta saab seda näitu, mis vilgub. Kui olete seadnud õige kellaaja ja kuupäeva, hoidke sisse-/väljalülitusnuppu all, kuni ilmub vilkuv testriba sümbol.

Ei. Vaadake testribade pakendile märgitud „kõlblik kuni” kuupäeva. Ärge kasutage testribasid pärast seda kuupäeva.

Glükomeetrile ilmub veateade „E4”, mis näitab, et testribasse ei tõmmatud mõõtmiseks piisavalt verd või verd kanti testribale pärast testi algust. Visake testriba ära ja tehke uus veresuhkru testimine.

Vaadake tervise- ja ohutusteavet

Ikka ei leia seda, mida vajate?

Ootame teilt tagasisidet!

MINE

Accu-Chek Instant

Toote kirjeldus

Kas soovite leida lihtsa viisi veresuhkru taseme mõõtmiseks? Uue glükomeetriga Accu-Chek Instant on mõõtmine sama lihtne ja kiire nagu telefonis sõnumite lugemine. Ei mingit häälestamist – lihtsalt sisestage testriba, kandke sellele väike vereproov ja lugege suurelt ekraanilt veresuhkru taseme mõõtmistulemust.

Tootejuhendid

JUHTMEVABA TEHNOLOOGIA

Bluetooth<sup>®</sup>

EKRAAN

Tagantvalgustusega LCD

TULEMUSED

vähem kui 4 sekundiga

SUURUS

77,1 x 48,6 x 15,3 mm

PATAREI TÜÜP

2 nööppatareid (CR2032)

Kasulikkus ja omadused
  • Sihtvahemiku märgutuli annab lihtsalt mõistetava visuaalse kinnituse. Märgutuld saab kohandada teie isiklike ravieesmärkide järgi.
  • Ainult vajalik teave: glükomeetril kuvatakse teie testitulemus ja keskmised (7, 30 ja 90 päeva keskmised).
  • Ei mingit seadistamine– lihtsalt sisestage testriba, kandke sellele väike vereproov ja lugege suurelt ekraanilt veresuhkru taseme mõõtmistulemust.
  • Testriba Easy-edge: kandke väike tilk verd laia kollase serva mis tahes kohta.
  • Tõestatud täpsus on tagatud kaubamärgi Accu-Chek valmistajate poolt. Täpsus vastab standardi ISO 15197:2013/EN ISO 15197:2015 nõuetele.
  • Glükomeeter registreerib automaatselt teie veresuhkru taseme mõõtmistulemused ja edastab need juhtmevabalt teie nutitelefoni või USB-pesa kaudu teie arvutisse.
  • Kõik andmed saab laadida Accu-Chek Connecti veebiportaali (USB) ja rakendusse (Bluetooth®)
  • Testribad on saadaval  25 või 50  kaupa, et saaksite valida oma rahakotile või raviskeemile sobiva pakendi.
  • Tundke heameelt praktiliselt valutu testimise üle, kasutades lantsetti Accu-Chek Softclix.
Täpsustav teave
Juhtmevaba Tehnoloogia:

Bluetooth®

Ekraan:

Tagantvalgustusega LCD

Tulemused:

Alla 4 sekundiga

Suurus:

77,1 x 48,6 x 15,3 mm

Patarei tüüp:

2 nööppatareid (CR2032)

Testriba:

Accu-Chek Instant

Lantsett:

Accu-Chek Softclix

Glükomeetri hoiutingimused:

Temperatuur: –25 °C kuni 70 °C

Mälumaht:

Glükomeetri mällu salvestatakse automaatselt vähemalt 720 veresuhkru taseme mõõtmistulemust, kuid ekraanil saab näha ainult viimast tulemust ning 7, 30 ja 90 päeva keskmisi tulemusi. Veresuhkru taseme salvestatud mõõtmistulemuste vaatamiseks saatke need ühilduvasse tarkvararakendusse. Glükomeetri mällu salvestatakse automaatselt vähemalt 30 kontrolltulemust, kuid ekraanil saab näha ainult praegust kontrolltulemust. Salvestatud kontrolltulemuste vaatamiseks saatke need ühilduvasse tarkvararakendusse.

Automaatne väljalülitumine:

90 sekundit pärast testi, 15 sekundit pärast testriba eemaldamist või 5 sekundit pärast viimase testitulemuse kuvamist.

Kaal:

umbes 40 g (koos patareidega)

Ehitus:

Käsiseade

Kaitseklass:

III

Glükomeetri liik:

Glükomeeter Accu-Chek Instant sobib pidevaks kasutamiseks

Liidesed:

USB: mikro-B pesa; Bluetooth®; serdiga Continua Certified® haldusrakendus Continua Certified

Raadiosageduslik ühilduvus:

Bluetooth’i energiasäästlik tehnoloogia töötab sagedusribas 2402–2480 MHz maksimaalse edastusvõimsusega 0 dBm (1 mW)

Glükomeetri Accu-Chek Instant kasutamine

ACCU-CHEK, ACCU-CHEK CONNECT, ACCU-CHEK INSTANT, FASTCLIX ja SOFTCLIX on Roche’i kaubamärgid. Sõnamärk Bluetooth® ja logod on Bluetooth SIG, Inc.’ile kuuluvad registreeritud kaubamärgid ning Roche kasutab neid märke litsentsi alusel. CONTINUA, CONTINUA logod ja CONTINUA CERTIFIED on Continua Health Alliance’i kaubamärgid, teenindusmärgid või sertimismärgid. CONTINUA on registreeritud kaubamärk osades, kuid mitte kõigis riikides, kus toodet turustatakse.