Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
hamburger overlay

Meist

Accu-Chek tooteid valmistav Roche Diabetes Care, Inc. on maailma juhtivaid veresuhkru mõõtmisvahendite ja insuliinipumpade tootjaid. 40 tegutsemisaasta vältel oleme seadnud eesmärgiks diabeediga elavate inimeste aitamise, toetades neid suurema kontrolli saavutamisel oma tervise üle läbi veresuhkru taseme mõõtmise ja haldamise..

Tänu laialdastele suhetele valitsuste ning tervishoiutöötajate ja -institutsioonidega suudame innovaatiliste toodete ja lahendustega vastata äärmiselt keerulistele ja muutuvatele vajadustele, mis esinevad nii diabeeti haigestunutel kui nende tervishoiuteenuse pakkujatel. Püüame jätkuvalt luua uusi tooteid ja vahendeid, mis aitaks meie klientidel veresuhkru mõõtmist enda elustiiliga paremini sobitada.

Indiana osariigis Indianapolises baseeruv Roche on uhke ajalooga ettevõte, mis on alati olnud pühendunud innovatsioonile. Oleme seadnud enda toodete ja teenuste arendusel eesmärgiks klientide elu muutmise ning elukvaliteedi parandamise. Roche pakub laias valikus diagnostilisi teste ja süsteeme, mis mängivad integreeritud tervishoiulahenduste valdkonnas juhtrolli. Meie tooted hõlmavad mitmete tervisemurede varajast avastamist, sõeluuringuid, hindamist ja jälgimist.

Roche ülemaailmne juhtroll tervishoiuvaldkonnas on saavutatud tänu erakordsele pühendumusele kliendirahulolu saavutamisel, mille taga on tervishoiutööstuse kõige andekamad ja pühendunumad inimesed.