Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
hamburger overlay

Korduma kippuvad küsimused

Andmehaldus

Seadmelugeja Accu-Chek Smart Pix ühildub kõigi Accu-Cheki glükomeetrite ja pumpadega, mis kasutavad andmeedastust infrapunasignaali abil.

Mingit tarkvara ei ole vaja laadida. Kõik vajalik on seadmelugejas Accu-Chek Smart Pix valmis. Ühendage seade lihtsalt USB-porti ja alustage.

Ei. See süsteem vajab operatsioonisüsteemi Windows® 2000, Windows XP, Windows Vista®, Windows 7 või 8.

Seade ühendatakse lihtsalt mis tahes vabasse USB-porti. Pange pistik pessa ja ongi valmis.

Seadmelugeja Accu-Chek Smart Pix ühildub Accu-Cheki glükomeetrite ja pumpadega, mis kasutavad andmeedastust infrapunasignaali abil.

Saate printida aruandeid, mis näitavad teie ravimeeskonnale täpselt vajalikku teavet. Seadmelugeja Accu-Chek Smart Pix annab teile täpselt seda teavet, mida valite, võimaldades teil seada isiklikke eesmärke, ajavahemikke ja aruannete eelistusi.

Seadmelugeja Accu-Chek Smart Pix kogub andmeid teie veresuhkru testide ja insuliinipumba annuste kohta. Kogu seda teavet korraga vaadates näete oma edusamme veresuhkru taseme kontrolli all hoidmisel.

Still can't find what you need?

Ootame teilt tagasisidet!

MINE

Accu-Chek Smart Pix

Toote kirjeldus

Accu-Chek Smart Pix seadet on lihtne kasutada ja see tagab kiire juurdepääsu isiklikele veresuhkruandmetele. Accu-Chek Smart Pix on väike juhtmevaba seade, mis impordib andmed Accu-Chek glükomeetritest ja insuliinipumpadest kiirelt ja lihtsalt teie arvutisse.

Tootejuhendid

Kasulikkus ja omadused

Accu-Chek Smart Pix aitab nii diabeetikul kui arstil ravi kulgu ja tulemusi paremini jälgida ja mõista.

 

Accu-Chek Smart Pix omadused:

 • arvutiga ühendamine on lihtne;
 • ei vaja installimist;
 • andmeid saab vaadata erinevates formaatides.

 

Accu-Chek Smart Pix ühildub teiste Accu-Chek seadmetega lihtsalt, kasutades selleks standarditele vastavat ühenduvust (USB-pesa) ja failiformaate (HTML, XML, BMP, PNG jne).

 

Personaalarvutiga ühendamisel tunneb arvuti Accu-Chek Smart Pix seadme ära massmäluseadmena (MSD), st irdkettana (nagu näiteks ka USB-mälupulk). Kogu seadmest üleslaetud info ja kasutajaliidese jaoks mõeldud elemendid ilmuvad failidena sellele kettale ja neid ei siirdata teie arvuti kõvakettale.

 

Arvuti tunnistab Accu-Chek Smart Pix seadet ka inimliidesena (HID), sarnaselt hiirele või klaviatuurile. Seda funktsiooni hetkel ei kasutata, kuid edaspidi kasutatakse seda tulevaste rakenduste ühenduvusplatvormina.

 

Accu-Chek Smat Pix ühendatakse arvutiga USB-kaabli abil, seetõttu on vaja vaba USB-pesa.

 

Patareisid ei ole vaja, Accu-Chek Smart Pix saab toidet läbi USB-pesa.

 

Arvuti operatsioonisüsteem peab USB-liidest täielikult toetama, seetõttu peaks kasutama operatsioonisüsteeme Microsoft Windows 2000 (Service Pack 4) või Microsoft XP (Home või Professional). Vanemad operatsioonisüsteemid ei toeta USB-liidest vajalikul määral.

 

Accu-Chek Smart Pix kasutajaliidesele juurdepääsuks on teil vaja installida internetibrauser (nt Microsoft Internet Explores 5.x või uuem versioon, Firefox 1.x või uuem versioon, Opera 8.x või uuem versioon).

 

Accu-Chek Smart Pix seadme kasutajaliides on optimeeritud ekraanile, mille resolutsioon on 1024 x 768 pikslit; arvuti monitor peab olema seatud sellele või kõrgemale resolutsioonile.

 

Accu-Chek Smart Pix seadet saab kasutada kõigi Accu-Chek glükomeetrite ja insuliinipumpadega:

 

Accu-Chek Smart Pix seadme jaoks on teil vaja:

 

 • personaalarvutit ja vaba USB-pesa;
 • operatsioonisüsteemi: Microsoft Windows 2000 või uuemat versiooni;
 • installitud internetibrauserit (kuigi internetiühendust ei ole vaja);
 • monitori, mille ekraani resolutsioon on 1024 x 768 või kõrgem;
 • arvutiga ühendatud printerit (kui soovite aruandeid välja printida).

Kolme lihtsa sammu abil saate kiirelt ülevaate oma haigusest:

 

Sisestage - lihtsalt sisestage Accu-Chek Smart Pix arvuti USB-pessa.

 

Asetage - asetage Accu-Chek glükomeeter Accu-Chek Smart Pix seadme ette.

 

Vaadake - tulemused kuvatakse kohe ekraanile arusaadavate tabelite ja graafikutena.Kui arvuti vastab spetsifikatsioonides toodud nõuetele, ei ole vaja mingisugust tarkavara lisaks installida - lihtsalt ühendage Accu-Chek Smart Pix arvutiga ja see toimib kohe. Seadme töötamiseks kasutatakse veebibrauseri ja operatsioonisüsteemi funktsionaalsust.

 

Accu-Chek Smart Pix seadet saab tänu integreeritud häälestusfunktsioonile kerge vaevaga kohandada vastavalt enda vajadustele. Seadistused salvestatakse seadmesse ja need jäävad alles ka siis, kui seade eemaldatakse USB-pesast või lülitatakse välja. Seadistusi saab teha järgmistes kategooriates

 

 • kokkuvõte (Summary)
 • keel (Language)
 • ekraani valikud (Display Options)
 • personaalsed seadistused (Personal Setup)
 • aruannete seadistused (Report Setup)

 

Rohkem infot Accu-Chek Smart Pix seadme kasutamise kohta leiate seadme kasutusjuhendist.