Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
hamburger overlay

Korduma kippuvad küsimused

Accu-Chek Connect - Süsteem

Accu-Chek Performa Instant / Guide kuulub klassi 2B (meditsiiniliste in vitro diagnostikavahendite direktiiv), rakendus Accu-Chek Connect kuulub klassi 2B (meditsiiniseadmete direktiiv) ja veebiportaal Accu-Chek Connect kuulub klassi 1 (meditsiiniseadmete direktiiv).

Rakenduse või veebiportaali abil andmete analüüsimiseks on nõutav veresuhkru jälgimise seadme (Accu-Chek Instant/Guide) kasutamine. Kõiki kolme osa saab kasutada ka eraldi.

  • Glükomeeter ACCU-CHEK Instant/Guide
  • Rakendus ACCU-CHEK Connect mobiilseadmetele: lihtsalt arusaadavad diagrammid ja aruanded, sh päevik ja boolusenõustaja, milles saab kasutada fotosid
  • Veebiportaal ACCU-CHEK Connect personaal-, süle- või tahvelarvuti kaudu kasutamiseks – lai valik diagramme ja aruandeid

Accu-Chek Connect - Boolusenõustaja

Ei, rakenduses olev Accu-Cheki boolusenõustaja võtab booluse arvutamisel veresuhkru tulemust arvesse ainult siis, kui veresuhkru tulemus saadetakse juhtmevabalt glükomeetrist Accu-Chek Instant / Guide. Patsient võib saada süsivesikute booluse soovituse pärast süsivesikute väärtuse sisestamist, kuid nõuandes võetakse arvesse ainult sisestatud süsivesikuid.

Accu-Chek Connecti rakenduse demoversiooni aktiveerimiskood on 41apx.

Sellisel juhul ei saa boolusekalkulaator booluse väärtust arvutada. Kuvatakse veresuhkru või ketoonide uuesti mõõtmise tähis.

Mõlemal juhul peaksid sätted jääma muutumatuks.

Väärtusi korrigeeritakse ka sel juhul keskmise väärtuseni.

Kuna kõik Accu-Cheki tooted kasutavad boolusekalkulaatori puhul sama loogikat, korrigeeritakse veresuhkru väärtusi sihtvahemiku keskmise väärtuseni.

Accu-Chek Connect - Rakendus

Maksimaalne andmehulk, mille saab glükomeetrist rakendusse saata, on 780 väärtust (750 veresuhkru väärtust ja 30 kontrollväärtust). See vastab glükomeetri maksimaalsele mälumahule. Rakendus impordib glükomeetrist kõik andmed, mida ei ole varem edastatud. Maksimaalse andmemahu edastamine võib kesta veidi kauem (1–2 minutit).

Jah, seda saab teha otse kande sees.

8.1

Apple® (iOS 9 või uuem) iPhone: 4s või uuem, iPad
Android (4.4, 5.0, 5.1 ja 6.0): Samsung®, Galaxy S® 7, S7 Edge,
Galaxy S® 6, S6 Edge, S6 eEge+, Galaxy S® S6 Active,
Galaxy S® 5, S5 Mini, S5 Sport, Galaxy S® S5 Active,
Galaxy S® 4, S4 Mini, S4 Active,
Galaxy S® III, S III Neo, Galaxy Note® II/ 3 / 4 / 5 / 7 / Edge,
Galaxy Alpha®, Galaxy K Zoom, Galaxy Core 2, Galaxy Ace® 4, Galaxy A5® (2016), Galaxy A3®
LG® (Android 4.4, 5.0, 5.1 ja 6.0): Optimus® L70, Nexus 6P, 5X, G3, G4, G5
Teised Androidiga mobiilseadmed (Android 4.4, 5.0, 5.1 ja 6.0): Motorola®: Moto G (4. põlvkond), htc®-One M9, Vodacom®-Smart Kicka, Sony-Xperia Z3, Huawei-Nexus 6P

 

Jah, klõpsake vasakus ülanurgas asuval menüüsümbolil. Suvandi „Instructions” (juhtnöörid) leiate viimaselt realt.

Ei, rakenduse saab Google’i Play Store’ist või Apple’i App Store’ist leida ainult ühilduva nutitelefoniga.

Rakendust saab kasutada järgmistes keeltes: hiina (lihtsustatud), hiina (traditsiooniline), taani, hollandi, inglise, prantsuse, prantsuse (Kanada), saksa, kreeka, itaalia, kanji, malai, poola, portugali, portugali (Brasiilia), vene, rumeenia, sloveeni, hispaania, tai ja türgi. Kui nutitelefonis on valitud töökeel, mida rakendus ei toeta, valitakse vaikimisi inglise keel. Vastasel korral määrab rakenduse keele nutitelefon. See tähendab, et kui nutitelefoni töökeel on saksa keel, kuvatakse rakendus saksa keeles. Kui nutitelefoni töökeel on itaalia keel, kuvatakse rakendus itaalia keeles.

Demolaadija loob näidisväärtused ja -päevikukirjed. Demolaadija on ainult demorakenduses.

(Eeldusel, et sätetega on lubatud fotode saatmine veebiportaali ainult wifi-ühenduse kasutamisel.) Mobiilse andmeside andmemaht on väga väike, kui fotod saadetakse wifi-ühenduse kaudu. Täpsed kasutusandmed olenevad rakenduse kasutamissagedusest. Andmemahu üksikasjalik ülevaade on süsteemi sätetes.

Ei, kehtiv loetelu on veebilehel www.accu-chek.ee (seda uuendatakse pidevalt).

Boolusenõustajat tuleb uuesti kohandada ning selleks peab patsient küsima oma raviarstilt uue aktiveerimiskoodi ja boolusenõustaja sätted.

Rakendus on IIb klassi meditsiinitoode ja sellel on CE märgis. Selle kohta on Google’i Play Store’is järgmine teade: CE 0088. See toode on kooskõlas Euroopa Liidu meditsiiniseadmete direktiivi 93/42/EMÜ nõuetega.

Isikuandmeid talletatakse mobiilseadmes Accu-Chek Connecti diabeediravi rakenduses ja neid ei saadeta automaatselt ühelegi kõrvalisele isikule.

Isikuandmeid salvestatakse ja kasutatakse ainult teatud ulatuses, juhul kui patsient registreerib glükomeetri või kui patsient registreerib end Accu-Chek Connecti veebiportaalis ning kasutab seejärel Accu-Chek Connecti diabeediravi rakendust andmesideks Accu-Chek Connecti veebiportaaliga. Sellisel juhul töödeldakse ja kasutatakse isikuandmeid kooskõlas standardi ISO 27001 nõuetega Saksamaal asuvates sertifitseeritud andmekeskustes, kus need andmed salvestatakse teistest kasutajatest eraldi ja neid kaitstakse sertifitseeritud krüpteeritud salvestusmehhanismi abil loata juurdepääsu vastu.

Rakenduse uuendamine oleneb kasutaja valitud sätetest. Accu-Cheki rakenduse uuendamine toimub automaatselt, kui automaatne uuendamine on lubatud. Vastasel korral teatatakse kasutajale uuendusest ja ta peab uuendamise ise tegema.

Ei, sünkroonida ei saa veresuhkru väärtusi, mida rakendus ei tunne.

Jah, see on võimalik. Enne saatmist valige „WhatsApp”, kui te olete selle sõnumsiderakenduse varem oma nutitelefonile installinud.

Varukoopia saab saata rakenduse kaudu e-postiga mis tahes adressaadile.

Varukoopia saab saata rakenduse kaudu e-postiga mis tahes adressaadile.

Meie insuliinipumba süsteemid on suletud süsteemid omaenda diabeedihalduriga.

Ei, veresuhkru andmed saab varem salvestada valikus „Backup” (varundamine). Andmed salvestatakse ka veebiportaali kasutamise kaudu.

Pildid salvestatakse mobiilseadmesse, kuid pildigaleriis neid ei näidata.

Jah. Kui valite „Settings” (seaded) – „Essentials” (põhiseaded) – „Online Account” (veebikonto), saate valida suvandi „Send photos only when on Wi-Fi to prevent data usage charges” (saada fotod ainult wifi-ühenduse kasutamisel, et vältida andmekasutuse tasu).

Jah, see on võimalik valikuga „Actually injected bolus insulin” (tegelikult süstitud boolusinsuliin).

Suuremaid toidupilte saab vaadata veebiportaalis või nutitelefonis Accu-Chek Connecti kaustas („Gallery” (pildigalerii) – „Acconnect” – „Images” (pildid).

Ei, rakendus Accu-Chek Connect on tasuta.

Ei, boolusekalkulaator tuleb aktiveerida koodiga, mis on Accu-Cheki boolusekalkulaatori protokolli lehel.

Jah, see on võimalik. Puudutage vajalikku päevikukannet. Valige „Edit” (muuda). Seejärel klõpsake pildil, kuni ilmub kast „Confirm Removal” (kinnita eemaldamine) ja valige pildi kustutamiseks „Yes” (jah).

Jah, see on võimalik. SMS-sõnumile saab valida mitu adressaati. Patsient saab jagada andmeid erinevate kasutajatega Accu-Chek Connecti veebiportaali kaudu.

Jah, patsiendid saavad andmeid kahtemoodi jagada:

  • aktiveerida suvandi, mis lubab veresuhkru mõõtmistulemusi automaatselt sõnumiga valitud adressaatidele saata;
  • jagada aruannet e-kirja või sõnumi teel.

Glükomeetritest Accu-Chek Instant või Accu-Chek Guide saab tulemusi saata nii nutitelefoni kui ka tahvelarvutisse installitud rakendusse (kuni viide seadmesse glükomeetri kohta). Rakendus sünkroonib andmed veebiportaali kaudu topelttulemusi loomata. Mobiilseadmeid ei sünkroonita omavahel, vaid Accu-Chek Connecti registreeritud veebikontoga. Kuna mobiilseadmeid omavahel ei sünkroonita, siis ei ole Accu-Cheki boolusenõustaja kasutamise korral soovitatav kasutada enam kui ühte mobiilseadet.

Automaatse andmeedastuse jaoks peab glükomeeter asuma telefonist kuni kolme meetri kaugusel. Kui seadmete vahemaa on veresuhkru mõõtmis(t)e ajal üle kolme meetri, sünkroonitakse glükomeetri uued andmed rakendusega siis, kui seadmed on nõutud kaugusel.

Rakendus toetab andmete juhtmeta ülekannet ainult glükomeetritest Accu-Chek Instant või Accu-Chek Guide. Andmeid saab rakendusse ka käsitsi sisestada ja sedasi saab rakendust kasutada käsitsi „logiraamatuna” kõigi glükomeetritega, kuid boolusenõustajaid ei saa käsitsi tehtud kannetega kasutada.