Accu-Chek® - Live life. The way you want.

TEKSTI SUURUS: Decrease Text Size Increase Text Size

Tere tulemast! Logi sisse | Registreeri

Seda teavet saavad näha ainult registreerunud tarbijad. Kui soovite seda näha, registreeruge.

Lähedal X

Unusta Salasõna

Invalid email address. Please try again.

Please provide the email address for your
account and we will email you password.

Password Sent

An email with your password has been sent to
[email address].

Abivahendid nõustamisel

Esimeste abivahenditena saate kasutada süsivesikute kalkulaatorit (kättesaadav alates veebruari lõpust), kehamassiindeksi (BMI) kalkulaatorit ja diabeediteadmiste testi. Arvatavasti võib neist olla abi patsientide nõustamisel.

Vajuta siia

Tervishoiutöötajad

Accu-Chek pakub eri tervishoiusektorite töötajatele mitmeid esmaklassilisi teenuseid. Klõpsake järgnevale lingile ja leiate informatsiooni andmehaldussüsteemide ja veebipõhiste koolitusteenuste kohta.

Rohkem

Osa

lähedal X

Soovita e-posti teel veebi

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

Skarifikaatorid

Multiclix

Accu-Chek Multiclix on esimene skarifikaator, millel on uudne kuue lantsetiga trummel. Omadused:

  • Seadmesse sisestatavasse trumlisse on eelnevalt laetud kuus lantsetti. Te ei pea enam üksikute lantsettidega tegelema ega neid isegi nägema - see kaotab hirmu punkteerimise ees ja võimaldab teil vereproovi võtta hügieenilisemalt ja ohutumalt. See muudab punkteerimise kiiremaks ja mugavamaks.
  • Tõestatult kõige valutum tehnoloogia. Unikaalne Clixmotion tehnoloogia võimaldab vibratsioonivaba punkteerimise, mis vähendab lantseti valulikku küljelt-küljele liikumist.
  • Personaalne mugavus. Saate lihtsalt ja mugavalt valida 11 punkteerimissügavuse vahel, mis on mõeldud erinevatele nahatüüpidele.

Ohutussoovitus: Accu-Chek Multiclix skarifikaator on mõeldud kasutamiseks ainult ühele inimesele. Infektsiooni- ja nakatumisohu tõttu ei tohiks seda kasutada vereproovi võtmiseks kohas, kus seda võivad kasutada paljud inimesed.

Vaata kõiki andmeid

See veebileht sisaldab teavet toodete kohta, mis on mõeldud laiale kasutuskonnale ja võib sisaldada toote üksikasju või teavet, mis ei ole kättesaadavad ega kehti teie riigis. Pidage meeles, et me ei vastuta juurdepääsu eest sellistele andmetele, mis ei pruugi vastata teie riigis kehtivatele juriidilistele protsessidele, määrustele või registreerimis- ja kasutamisnõuetele.