Accu-Chek® - Live life. The way you want.

TEKSTI SUURUS: Decrease Text Size Increase Text Size

Tere tulemast! Logi sisse | Registreeri

Seda teavet saavad näha ainult registreerunud tarbijad. Kui soovite seda näha, registreeruge.

Lähedal X

Unusta Salasõna

Invalid email address. Please try again.

Please provide the email address for your
account and we will email you password.

Password Sent

An email with your password has been sent to
[email address].

Abivahendid nõustamisel

Esimeste abivahenditena saate kasutada süsivesikute kalkulaatorit (kättesaadav alates veebruari lõpust), kehamassiindeksi (BMI) kalkulaatorit ja diabeediteadmiste testi. Arvatavasti võib neist olla abi patsientide nõustamisel.

Vajuta siia

Tervishoiutöötajad

Accu-Chek pakub eri tervishoiusektorite töötajatele mitmeid esmaklassilisi teenuseid. Klõpsake järgnevale lingile ja leiate informatsiooni andmehaldussüsteemide ja veebipõhiste koolitusteenuste kohta.

Rohkem

Osa

lähedal X

Soovita e-posti teel veebi

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

Accu-Chek® Performa Nano

Väikesed mõõtmed. Suur töövõime. Accu-Chek Performa Nano süsteem. Avastage glükomeeter, mis on loodud teie elustiili jaoks. Omadused:

 • Väiksem kui autovõtmete kimp. Hoolimata väikestest mõõtmetest (43x69x20mm, kaal 40g), võib selle panna ühte ritta kõige uuemate tehniliste saavutustega.
 • Kaasaegsema mobiiltelefoni disain, läikiv korpus, suur must ekraan ja hästi nähtavad sümbolid.
 • Kaasaegsed tehnoloogiad, söögijärgne hüperglükeemia kontroll, söögijärgse mõõtmise vajaduse meeldetuletus. Salvestab kuni 500 mõõtmistulemust ning esitab keskmisi tulemusi 7, 14 ja 30 päeva lõikes.
 • Väikesed mõõtmed, mugav kaasas kanda.
 • Taustavalgustusega ekraan.
 • Mõõtmistulemuste jagamine söögieelsesse ja -järgsesse gruppi ning meeldetuletused.
 • Testi jaoks on vaja vaid 0,6 mikroliitrit verd.

 

•         Suur taustavalgustusega ekraan. Ideaalne veresuhkru taseme mõõtmiseks hämara valgustusega kohtades. Taustavalgustusega ekraan võimaldab teil vaadata mõõtmiste tulemusi igal ajal ja igal pool.

         Väikesed mõõtmed ja tagasihoidlik välimus. Tänu glükomeetri tagasihoidlikule välimusele võite veresuhkru taset mõõta igal ajal ja igal pool. See on teie jaoks täpselt õige suurusega.

  Veresuhkru mõõtmine viie sekundiga. Tänu kiire imendumisega testribadele on Accu-Chek Performa Nano glükomeeter lihtne ja täpne seade veresuhkru taseme mõõtmiseks.

  Väike vereproovi kogus - testi jaoks on vaja vaid 0,6 mikroliitrit verd.

  Mõõtmistulemuste salvestamine gruppidesse vastavalt söögikordadele. Mõõtmistulemuste märkimine söögieelsesse ja -järgsesse gruppi aitab teil igapäevaselt jälgida teie veresuhkru taset ja kõikumisi ning võimaldab teil veresuhkru taset paremini kontrolli all hoida.

   Söögijärgne meeldetuletus. Kasutajale edastatakse söögijärgne meeldetuletus 1-2 tundi pärast seda, kui glükomeetrisse on salvestatud enne sööki sooritatud mõõtmise tulemus.

   Suur mälumaht kuni 500 testi tulemuse salvestamiseks.

   Blokeering ebasobiva temperatuuri korral. Glükomeetrit ei saa kasutada, kui temperatuur ei ole süsteemi tavapärases töövahemikus 6 °C kuni 44 °C.

   Infrapunaliides

 • Mõõtmise põhimõte: elektrokeemiline
 • Keskmiste tulemuste arvutamine: söögieelsete ja -järgsete veresuhkru taseme näitude keskmiste tulemuste arvutamine 7, 14, 30 ja 90 päeva lõikes.
 • Mõõtmed: 43 x 69 x 20 mm (laius x pikkus x paksus)
 • Kaal: koos patareiga umbes 40 g
Accu-Chek Performa Nano ettevalmistamine
Glükomeetri käivitamiseks sisestage testriba noolega näidatud suunas. Glükomeeter teostab automaatselt ohutuskontrolli, näiteks testriba kahjustuste kontrolli, ja seda nii kiiresti, et te isegi ei märka seda. Kontrollige, et kood ekraanil vastaks koodile testriba pakendil. Ekraanile ilmub testriba ja veretilga sümbol ( ).

Veresuhkru taseme mõõtmine
Testriba puudutades imendub veri sellele kiiresti. Automaatselt viiakse läbi ka täiendavad ohutuskontrollid. Kui glükomeeter on tuvastanud, et testribale kantud verekogus on piisav, hakkab ekraanil vilkuma liivakella sümbol ( ).Vajadusel võib viie sekundi jooksul testribale verd juurde kanda. Testi tulemus kuvatakse ekraanile viie sekundi pärast ja see salvestatakse koos kellaaja ja kuupäevaga automaatselt glükomeetri mällu.

Lisaks vereproovi võtmisele sõrme otsast, saab uue Accu-Chek Performa Nano glükomeetriga verd võtta ka mujalt, muuhulgas peopesast, küünarvarrest, käsivarre ülaosast, reiest või sääremarjast.1 Vere võtmiseks alternatiivsetest kohtadest on teil vaja spetsiaalset skarifikaatori otsikut.

Rohkem infot glükomeetri kasutamise kohta leiate oma Accu-Chek Performa Nano glükomeetri kasutusjuhendist.

1 Alternatiivsetest kohtadest vereproovi võtmise asjus pidage nõu oma arstiga.


• Accu-Chek Performa testribad

• Accu-Chek Multiclix skarifikaator
Esimene skarifikaator, millel on kuue lantsetiga trummel. Te ei pea enam üksikute lantsettidega tegelema ega neid isegi nägema - see kaotab hirmu punkteerimise ees ja võimaldab teil vereproovi võtta hügieenilisemalt ja ohutumalt. Selle Clixmotion tehnoloogia võimaldab vereproovi võtta peaaegu täiesti valutult.

• Accu-Chek Multiclix lantsetitrummel
Sisseehitatud lantsetitrummel sisaldab kuut lantsetti ning teeb verevõtmise mugavamaks, hügieenilisemaks ja ohutumaks. Trumlis olevatel Accu-Chek lantsettidel on otsast ahenev kolme poolega tera, mille optimaalsed nurgad tagavad peaaegu hõõrdevaba ning eriti õrna punkteerimise.

• Accu-Chek Performa Autocontrol kontroll-lahus
Kontrolltesti tegemine kontroll-lahusega aitab teil veenduda, et teie glükomeeter ja testribad on töökorras. Accu-Chek Performa Autocontrol kontroll-lahust kasutades saab glükomeeter automaatselt aru, et testi tegemiseks kasutatakse kontroll-lahust. Accu-Chek Performa Autocontrol kontroll-lahust saate osta apteegist.

• Patarei
Accu-Chek Performa Nano glükomeeter töötab ühe standardse CR 2032 patareiga.

• AST-otsik
AST-otsiku abil saab vereproovi jaoks verd võtta ka muudest kohtadest peale sõrmeotsa, näiteks peopesast, küünarvarrest, käsivarre ülaosast, reiest ja sääremarjast. Rohkem infot leiate siit.

• Accu-Chek 360° View
Accu-Chek 360˚ View on lihtne paberil põhinev veresuhkru analüüsimise vahend, mis järgib struktureeritud mõõtmise põhimõtet. See muudab veresuhkru andmed infoks, mis aitab teil veresuhkru näite oma igapäevaelus ära kasutada ning laseb teie arstil anda hinnangu määratud ravile ja seda vajadusel kohandada. PDF-formaadis juhend laadige alla siit.

• Accu-Chek Smart Pix
Accu-Chek Smart Pix on arvutiga lihtsalt ühendatav seade, mille abil saab analüüsida Accu-Chek glükomeetriga mõõdetud veresuhkru taset ja muid raviandmeid. Andmed kuvatakse arvutiekraanile erinevates vormides analüüsidena. Accu-Chek Smart Pix ei vaja tarkvara installeerimist ja on saadavad 36 keeles. Rohkem infot leiate siit.
• Kasutusjuhend
Kasutusjuhendist leiate rohkem infot oma glükomeetri kohta.

• Lühijuhend
Lühijuhendis on toodud lihtsad punktid, mille järgimine aitab teil teha algust oma veresuhkru jälgimisega. PDF-formaadis lühijuhend laadige alla siit.

• Pehme kandekott
Kaitske oma glükomeetrit ja hoidke kõik tarvikud mugavalt ühes kohas. Uue Accu-Chek Performa Nano glükomeetri pehme kott mahutab nii glükomeetri kui ka kõik muud vajalikud vahendid vereproovi võtmiseks, muuhulgas ka testribad, skarifikaatori ja lisalantsetid.

See veebileht sisaldab teavet toodete kohta, mis on mõeldud laiale kasutuskonnale ja võib sisaldada toote üksikasju või teavet, mis ei ole kättesaadavad ega kehti teie riigis. Pidage meeles, et me ei vastuta juurdepääsu eest sellistele andmetele, mis ei pruugi vastata teie riigis kehtivatele juriidilistele protsessidele, määrustele või registreerimis- ja kasutamisnõuetele.