Accu-Chek® - Live life. The way you want.

TEKSTI SUURUS: Decrease Text Size Increase Text Size

Tere tulemast! Logi sisse | Registreeri

Seda teavet saavad näha ainult registreerunud tarbijad. Kui soovite seda näha, registreeruge.

Lähedal X

Unusta Salasõna

Invalid email address. Please try again.

Please provide the email address for your
account and we will email you password.

Password Sent

An email with your password has been sent to
[email address].

Abivahendid nõustamisel

Esimeste abivahenditena saate kasutada süsivesikute kalkulaatorit (kättesaadav alates veebruari lõpust), kehamassiindeksi (BMI) kalkulaatorit ja diabeediteadmiste testi. Arvatavasti võib neist olla abi patsientide nõustamisel.

Vajuta siia

Tervishoiutöötajad

Accu-Chek pakub eri tervishoiusektorite töötajatele mitmeid esmaklassilisi teenuseid. Klõpsake järgnevale lingile ja leiate informatsiooni andmehaldussüsteemide ja veebipõhiste koolitusteenuste kohta.

Rohkem

Osa

lähedal X

Soovita e-posti teel veebi

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

Ravi

 

Diabeet ei ole välja ravitav, kuid seda on võimalik kontrolli all hoida. Õige raviplaaniga võite vähendada või ennetada diabeediga seotud tüsistusi. Diabeedi raviks kasutatakse insuliinisüste, suukaudselt manustatavaid ravimeid, dieeti ning kehalist koormust. Tehke koostööd arstidega, et töötada välja teile sobivaim raviplaan.

Aja jooksul võib kõrge veresuhkru tase tekitada terviseprobleeme. Diabeeti on seostatud järgnevate haigustega:

  • südamehaigused
  • südameatakid
  • rabandused
  • neeruhaigused
  • närvikahjustused
  • seedeprobleemid
  • silmahaigused
  • hamba- ja igemeprobleemid

Terviseprobleeme saab ennetada, kui jälgite regulaarselt oma veresuhkru taset ja hoiate selle optimaalse.

Kõige esimeseks sammuks on õige toitumine ja füüsiline aktiivsus. Kui te ei saavuta optimaalset veresuhkru taset dieedi ja kehalise koormusega, võib teie arst teile kirjutada diabeediravimid. Ravimite tüüp sõltub teie diabeedi tüübist, teie eluviisidest ja tervislikust seisundist.

1 National Diabetes Information Clearinghouse.Diabetes,Heart Disease,and Stroke.Aadress: http://diabetes.niddk.nih.gov/dm/pubs/stroke/#connection  . Vaadatud 11. novembril 2008.

2 Endorcine Today.Use of SMBG results is needed for successful outcomes. Aadress: http://www.endocrinetoday.com/view.aspx?rid=30180.Vaadatud  13. novembril 2008.

Suukaudselt manustatavad ravimid

Paljude II tüübi diabeedihaigete kehad on siiski võimelised insuliini tootma, kuid ei tooda seda piisavalt või ei oska seda efektiivselt ära kasutada.

Tihti alustavad arstid diabeedihaige ravi dieedi ja kehaliste harjutustega. Kui nendest ei piisa, võib arst kirjutada välja suukaudsed ravimid. Kui ka see ei aita veresuhkru taset kontrolli all hoida, võib patsiendi raviplaani lisada ka insuliinisüstid.

Praegu kasutatakse suukaudseid ravimeid peamiselt II tüübi diabeedihaigete raviks. Kuna erinevad ravimid mõjuvad erinevalt, võivad arstid paremate tulemuste saavutamiseks kombineerida mitmeid ravimeid. Tihe veresuhkru taseme mõõtmine aitab teada saada, kas suukaudsed ravimid mõjuvad.

Üles

See veebileht sisaldab teavet toodete kohta, mis on mõeldud laiale kasutuskonnale ja võib sisaldada toote üksikasju või teavet, mis ei ole kättesaadavad ega kehti teie riigis. Pidage meeles, et me ei vastuta juurdepääsu eest sellistele andmetele, mis ei pruugi vastata teie riigis kehtivatele juriidilistele protsessidele, määrustele või registreerimis- ja kasutamisnõuetele.